خط طلایی

نویسنده : مهدی اصل فلاح

انتشارات : فرهنگسرای میردشتی

کتاب خط طلایی، صد درس کلیدی بیان ترسیمی در طراحی صنعتی، گستره ی کاملی از نکات طلایی بیان طراحانه را ارائه می کند. نکاتی که با به کارگیری آن ها از یک سو درستی طراحی و از سوی دیگر قدرت طراحی را می توان ارتقاء داد.

هدف این کتاب، آموزش تصویری نکته های کلیدی ارائه ی ترسیمی در طراحی صنعتی است. فراتر از بیان ترسیمی، این کتاب روش های تفکر طراحانه را نیز به خوانندگانش می آموزد.

کتاب خط طلایی، در 214 صفحه رنگی با جلد سخت و برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی و داوطلبان شرکت در آزمون های عملی این رشته مفید است.

 

کتاب مشاوره(بی نام)

نویسنده : بهروز فمی تفرشی

انتشارات گاج

این کتاب به پرسش های معمول داوطلبان کنکور پاسخ می دهد . مشکلاتی مانند برنامه ی درسی، خواب، تمرکز ، تست زنی و .... 

درک عمومی ریاضی و فیزیک

اگر می خواهید در درس درک عمومی ریاضی و فیزیک نمره مناسبی کسب کنید(در هر سطحی که هستید)می توانید از یک کتاب  ساده ، روان و پر نکته ی آقای مشیدی استفاده کنید. این کتاب برای هنرستانی ها که پایه ریاضی قوی ندارند نیز بسیار مناسب  است و اگر داوطلبی بتواند تمرینات و مطالب این کتاب را همراه با کلاس خود کامل کند حتماً به درصد مناسبی خواهد رسید ، اگر هم کلاس نمی روید باز هم کتاب ساده و کاملی در زمینه کنکور هنر است. درک عمومی ریاضی و فیزیک –رحمت مشیدی – نشر کانامه کتاب – آبان 90